www.decoupage.net.pl

O nas

Nasza firma Usługi Rynkowe powstała w 1991 roku. Działalność zaczynaliśmy w branży druków akcydensowych oraz artykułów papierniczych. Od 2005 roku pod marką Sztuka Zdobienia poprzez hurtownię, sklep internetowy i sieć sklepów stacjonarnych oraz kursy i szkolenia aktywnie rozwijamy i promujemy decoupage, sztuki zdobnicze,  filcowanie i wszelką kreatywność na Śląsku oraz w całej Polsce.

 

Dzięki nieustannej pracy, rozwojowi i zaangażowaniu zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm Stamperia, Pentacolor, Decomania, Sospeso Transparente, Bovelacci, Fiskars.

 

Nasza hurtownia to jedna z największych na polskim rynku ofert artykułów do decoupage, scrapbookingu i innych sztuk zdobniczych oraz wełny do filcowania. Zaopatrujemy sklepy i hurtownie w całej Polsce, zapewniając im stały dostęp do szerokiej gamy towarów oraz profesjonalną obsługę i pomoc. Oferujemy różnorodne  szkolenia (o czym więcej przeczytać możecie w zakładce Szkolenia).

 

Właścicielka Beata Wośkowiak uczyła się technik decoupage w wiodących firmach hobbystycznych we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, RPA i na Węgrzech. Od lat szkoli zarówno pasjonatów decoupage, jak i właścicieli sklepów oraz instruktorów profesjonalnie zajmujących się zdobieniem, zarówno w naszej siedzibie w Skoczowie, jak i w całej Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń oraz produktów. Wszelkie pytania prosimy zadawać wpisując je w formularz w zakładce kontakt – dołożymy wszelkich starań, aby Wam pomóc i towarzyszyć w realizacji Waszych pasji.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Załoga Sztuki Zdobienia